Individuální, nebo skupinové lekce pro začátečníky

Termín výuky dle Vašich požadavků, jsem tady pro Vás v dopoledních /od 10.00hod/ i odpoledních /od 17.00hod/ každý den. Více o akcích sledujte na naší facebookové stránce.

Co je cílem této lekce ???

- Seznámení s NordicWalking a jeho historií
- Poradenství při výběru holí, zvolení správné výšky, rady pro správný výběr obuvi i oblečení
- 90 minut praktického seznámení a výuky základní techniky NW, základní dovednosti při chůzi po rovině, z kopce i do kopce, cviky na protažení a posílení svalů za pomocí holí

Individuální přístup ke každému klientovi

Nechcete se učit sami? Domluvte se s kamarádkou, manželem, přítelkyní (max. 6 osoby na 1 lekci).
Výuka probíhá v terénu vhodném pro výuku – v okolí Doubravky nebo v okolí golfového hřiště na Barboře.

( Budeme se pohybovat MTF 50-60%, ve zdravotním pásmu vhodného pro nováčky, nebo osoby se zdravotním omezením, je to dobrý, lehký a ideální rehabilitační tréning )

Termíny výuky dle Vašich požadavků, jsem tady pro Vás v dopoledních /od 10.00hod./ i odpoledních /od 17.00hod/ každý den. Zapůjčení holí zdarma...

Dobré rady než se vypravíte na lekci

- přijďte "na lehko", tj. bez batohů či tašek přes rameno. Ideální je všechny cennosti (doklady, peníze) mít buď v kapsách bundy, ideálně však v ledvince. Nejlepší pro lekce a vycházky ledvinka s kapsou na láhev s pitím.
- Vezměte si sportovní obuv /měkké nízké boty na chůzi či běhání/, oblečení na pohyb venku /oděv který dýchá a udržuje tělo v teple /cibulový princip/, lehkou vrchní bundu, podle počasí i čelenku nebo slabou čepici.

Přihlásit na lekci se můžete ZDE

Zakoupením lekce nebo výletu souhlasíte se Všeobecnými pravidly účasti na lekcích NordicWalking.

Všeobecná pravidla účasti na lekcích NordicWalking najdet ZDE